Přepravní kufr na dron

Přepravní kufr na dron
 • prepravni-kufr-na-dron-1
Obj. číslo: 0
Dostupnost: skladem
Přepravní kufr na dron umožní bezpečné cestování všem amatérským i profesionálním majitelům bezpilotních letounů, kteří často vyráží do přírody s cílem pořídit ty nejlepší terénní záběry. Jeho úkolem je nejen bezpečná přeprava této poměrně křehké elektroniky, ale i jeho dalších prvků jako jsou ovladač, nabíječka i baterie, které k dronu neodmyslitelně patří.

Proč si vybrat tento přepravní kufr:
 
Přepravní kufr na dron umožní bezpečné cestování všem amatérským i profesionálním majitelům bezpilotních letounů, kteří často vyráží do přírody s cílem pořídit ty nejlepší terénní záběry. Jeho úkolem je nejen bezpečná přeprava této poměrně křehké elektroniky, ale i jeho dalších prvků jako jsou ovladač, nabíječka i baterie, které k dronu neodmyslitelně patří.

Transportní kufr je zhotoven z odlehčeného materiálu astroboard, který je díky své speciální voštinové konstrukci až o 40 % lehčí než klasická dřevěná překližka.  Jeho boční spoje jsou zpevněné nejen hliníkovými profily o síle 1,2 mm a kulatými rohy, ale i kovovými výztuhami. Kvůli snadné manipulaci jsou k dispozici zapuštěná madla i odnímatelné víko, které umožní pohodlné vkládání i vykládání celého zařízení.

Vnitřek kufru je vybaven na míru vyrobenou pěnovou výstelkou s vyřezanými otvory, která bezpečně utěsní celý bezpilotní letoun i jeho důležité části.

Proč si vybrat tento přepravní kufr:
 
 • Bezpečný převoz
 • Kvalitní ruční práce
 • Vyrobeno z odlehčeného materiálu astroboard
 • Praktický a snadno přenositelný
 • Uzamykatelný
 • Vyztužený
 • Nosnost boxu je 120 kg
 • Možnost výroby na zakázku
 • Vysoka kvalita použitých materiálů
 • Certifikovaní dodavatelé
 • Kovové komponenty dodává německá firma Adam Hall
 • Záruka 5 let
 • Dodání do 6 týdnů
 • Doprava zdarma

Společnost GoodCase založil v roce 2014 Radek Sčensný, který se v mezinárodním světě motorsportu pohybuje přes 20 let. Během své kariéry cestoval po celém světě (Monte Carlo, Argentina, Mexiko, Japonsko, Austrálie). Pravidelně řešil otázku bezpečného transportu drahých strojů a komponentů. Protože v té době byla nabídka kvalitních přepravních boxů značně omezená, rozhodl se ho zkonstruovat sám, na základě svých dlouholetých zkušeností s maximálně bezpečným převozem.
Doplňkové parametry
Barva: černá
Standardní vnější rozměry Š/V/H: 1444 x 444 x1 444 mm
Standardní vnitřní rozměry Š/V/H: 1410x410x1410 mm
Ochranná lišta hrany 30/30 mm (hliník síly 1,5 mm)
Roh s koulí, střední galvanicky pokovená ocel síly 1.5 mm
Střední koutová výztuha galvanicky pokovená ocel síly 1.2 mm
Zámek: Butterfly
Typ madla: zapuštěná
Typ stěny: plná
Hmotnost standardního boxu: 38 kg

Konfigurátor

01
Máte jasnou představu, jak má case vypadat?

02
Potřebujete case s přesnými rozměry?
03
Chcete si case navrhnout sami?

04
Máte možnost v našem konfigurátoru

Zakázková výroba přepravních casů

Našim typickým výrobkem je odolný přepravní obal na míru, tzv. Flightcase.
Našimi zákazníky jsou firmy, sportovní týmy, hudební skupiny a mistři zvuku, modeláři, týmy působící v motorsportu, muzea, vědecké týmy, zdravotníci - prakticky kdokoliv, kdo potřebuje bezpečně, spolehlivě, či pohodlně přepravit, nebo uskladnit cenný a citlivý materiál, přístroj, předmět...

Profi bedny české firmy GOODCASE.CZ jsou vyrobeny přesně podle zákazníkova zadání a poskytují dokonalou ochranu přepravovaného obsahu.
Bedny mají výborný poměr cena / výkon. Jsou odolné a servisovatelné.

Přesně podle vašeho zadání

Dle vašeho zadání vypracujeme na základě našich zkušeností návrh a cenovou nabídku. U složitějších boxů pak vytváříme i prováděcí studii.
Zadání by mělo obsahovat minimálně požadované vnitřní rozměry, předpokládanou hmotnost obsahu a popis účelu a použití boxu.
Přepravní obaly a pouzda dodáváme typicky do třech týdnů od zadání objednávky.

Profi kvalita

Odolné komponenty, odolné materiály a profi design zaručují mimořádnou bytelnost obalu a tedy bezpečí cenného obsahu. Samozřejmostí je i atraktivní vzhled.
Přepravní boxy lze vyrobit z voděodolné březové překližky nebo z pevného plastového sendviče SolidLite - tento odolný materiál je o 40 % lehčí než překližka stejné tloušťky a je tak vhodný především pro letecky přepravované boxy.
Snadnou manipulaci s transportními boxy umožňují volitelná zapuštěná madla nebo kolečka. Všechny obaly, pouzdra a case je možné vypolstrovat pěnou, kobercovinou, vybavit uzamykatelnými zámky nebo celý case barevně vyladit.

Součástí speciální nabídky e-shopu GOODCASE.CZ je též zakázková výroba dalších typů transportních a flight case přímo na míru zákazníka a přesně dle jeho potřeb. Neváhejte nás tak kontaktovat i kvůli pouzdru či kufru, které v naší nabídce nenajdete. Ukázky atypických a speciálních obalů, case a boxů na zakázku. Zaručujeme trvanlivé, odolné a kvalitní zpracování. Dále nabízíme i servis již vyrobených boxů.

Kde nás najdete