Znalost mezinárodního světa motorsportu stála u zrodu špičkového výrobce přepravních boxů na zakázku.

25. 5. 2022

Společnost GoodCase založil v roce 2014 Radek Sčensný, který se v mezinárodním světě motorsportu pohybuje přes 20 let. Jeho rukama prošel třeba závodní model Fabia R5, u jehož vývoje stál. 

Spolu se svým teamem RS Vision v průběhu své kariéry často převáželi drahé stroje v hodnotě několika miliónů korun z jednoho konce světa na druhý (Monte Carlo, Argentina, Mexiko, Japonsko, Austrálie na další). Přeprava byla vždy finančně nákladná i náročná na bezpečnost. Bylo třeba zabránit poškrábání či dokonce zásadnímu poškození přepravovaného stroje během transportu.
          Zkušební jezdec Škoda Auto Radek Sčensný       GOODCASE a motocross 

Významné mezinárodní teamy jako Volkswagen Motorsport, Citroen Motorsport či M-Sport pracovaly s vysoce kvalitními přepravními boxy tvz. flight case. Vydržely nejen náročnou přepravu, ale nepoškodil je ani náraz, prach nebo voda. I když v Čechách existovala společnost, která obdobný transportní obal nabízela, většina závodníků převážela drahé komponenty, v čem se dalo.

Po delším zvažování se tak Radek rozhodl vyrobit svůj první přepravní box na motor jeho závodní motorky vlastními silami. Byl vyroben z kanadské břízy. Jeho výroba trvala o poznání déle než dnes. Dlouho se ladily i ty nejmenší detaily. Výsledek však předčil očekávání a poptávky na ruční výrobu přepravních boxů se začaly množit.

V tuto chvíli společnost GoodCase, díky zkušeným řemeslníkům, vyrábí ročně přes stovku kvalitních přepravních obalů na zakázku. Ty vynikají dokonalou ruční prací, perfektním zpracováním a vysokou kvalitou použitých materiálů německé značky Adam Hall.

I když první poptávka vznikla z potřeb motosportu, za dobu své existence společnost vytvořila speciální boxy na míru pro více než 15 oborů. Uplatnily se např. v gastronomii, muzejnictví, zdravotnictví nebo v přepravních a skladovacích službách.
Společnost Goodcase se může pochlubit i výrobou speciální série přepravních boxů pro Českou mincovnu, ve kterých se převážely unikátní zlaté mince. Mince o hmotnosti 5 kg byla zapsána v České knize rekordů a 10kg zlatou minci zase zdobí zápis v Guinnessově knize rekordů.

            

Dlouhodobou vizi společnosti založenou na individuálním přístupu, osobním jednání a schopnosti uspokojit toho nejnáročnějšího zákazníka oceňují společnosti jako Johnson Controls, Kresta Racing Team, LMP Racing Michala Lanka, Redbull Baumschlager Rallye & Racing GmbH, CRS Marketing nebo Dejvické divadlo Praha.
 

Konfigurátor

01
Máte jasnou představu, jak má case vypadat?

02
Potřebujete case s přesnými rozměry?
03
Chcete si case navrhnout sami?

04
Máte možnost v našem konfigurátoru

Zakázková výroba přepravních casů

Našim typickým výrobkem je odolný přepravní obal na míru, tzv. Flightcase.
Našimi zákazníky jsou firmy, sportovní týmy, hudební skupiny a mistři zvuku, modeláři, týmy působící v motorsportu, muzea, vědecké týmy, zdravotníci - prakticky kdokoliv, kdo potřebuje bezpečně, spolehlivě, či pohodlně přepravit, nebo uskladnit cenný a citlivý materiál, přístroj, předmět...

Profi bedny české firmy GOODCASE.CZ jsou vyrobeny přesně podle zákazníkova zadání a poskytují dokonalou ochranu přepravovaného obsahu.
Bedny mají výborný poměr cena / výkon. Jsou odolné a servisovatelné.

Přesně podle vašeho zadání

Dle vašeho zadání vypracujeme na základě našich zkušeností návrh a cenovou nabídku. U složitějších boxů pak vytváříme i prováděcí studii.
Zadání by mělo obsahovat minimálně požadované vnitřní rozměry, předpokládanou hmotnost obsahu a popis účelu a použití boxu.
Přepravní obaly a pouzda dodáváme typicky do třech týdnů od zadání objednávky.

Profi kvalita

Odolné komponenty, odolné materiály a profi design zaručují mimořádnou bytelnost obalu a tedy bezpečí cenného obsahu. Samozřejmostí je i atraktivní vzhled.
Přepravní boxy lze vyrobit z voděodolné březové překližky nebo z pevného plastového sendviče SolidLite - tento odolný materiál je o 40 % lehčí než překližka stejné tloušťky a je tak vhodný především pro letecky přepravované boxy.
Snadnou manipulaci s transportními boxy umožňují volitelná zapuštěná madla nebo kolečka. Všechny obaly, pouzdra a case je možné vypolstrovat pěnou, kobercovinou, vybavit uzamykatelnými zámky nebo celý case barevně vyladit.

Součástí speciální nabídky e-shopu GOODCASE.CZ je též zakázková výroba dalších typů transportních a flight case přímo na míru zákazníka a přesně dle jeho potřeb. Neváhejte nás tak kontaktovat i kvůli pouzdru či kufru, které v naší nabídce nenajdete. Ukázky atypických a speciálních obalů, case a boxů na zakázku. Zaručujeme trvanlivé, odolné a kvalitní zpracování. Dále nabízíme i servis již vyrobených boxů.

Kde nás najdete