Hodnocení

​„Jsme velmi spokojeni s kvalitou a technickým provedením přepravních boxů, které budou využity při externím zkoušení se speciálními měřícími zařízeními u zákazníků, a to především pro účely zkoušení vojenských vozidel a objektů."
Ing. Josef ZIKMUND, vedoucí zkušebny vozidel Vojenského technického ústavu

Kufr jsme si nechávali vyrábět se specifickými požadavky. Ceníme si především kvalitní zpracování a volbu materiálu s ohledem na snížení hmotnosti, rychlou komunikaci a profesionální přístup. Dodatečné úpravy proběhly rovněž k naší spokojenosti."
Tomáš Leschak, Česká televize

„S vaší firmou a s Vámi se mi skvěle spolupracovalo. Spolupráce byla výborná od návrhu až po realizaci."
Pavel Bezděk, Johnson Controls

„Ještě jednou děkujeme za příkladný přístup při řešení naší individuální zakázky. Výrobek splňuje naše očekávání a vřele Vás jako výrobce doporučuji dalším zákazníkům."
František Hos, CRS Marketing, s.r.o.

„Začátek spolupráce s firmou GoodCase byl pro nás velkou neznámou. Specifikace a parametry potřebných boxů jsme řešili za pochodu. I pro Goodcase bylo zadání do jisté míry výzva. Té se ale zhostili na výbornou. Hned první dodávky byly v krátkém termínu na vysoké úrovni zpracování. Navíc oceňuji jejich přístup k nutným detailním změnám vyplívajících z následných požadavků našich zákazníků. Vždy provedeno precizně, a především v dohodnutém termínu.  Jsem velmi rád za tuto spolupráci“.
Ivo Kryl, Aircraft 

Se spoluprací s Vámi jsme Velmi spokojeni, vždy jste byli ochotni návrh projektu upravovat tak dlouho, dokud jsme se vzájemně neshodli, že je to takto v pořádku. Kvalita Vaší práce je velmi dobrá, stejně, jako dodací termíny, takže Vás opět rádi oslovíme, až budeme mít další poptávku po transportním boxu/kufru."
Petr Maláč, Obchod a servis | RADWAG Váhy s.r.o.

Společnost GOODCASE.CZ jsme oslovili v souvislosti s potřebou transportovat na akce Evropského šampionátu v rallye velkoplošnou televizi.
Výrobek, který nám byl dodán, plně odpovídá našim požadavkům a musím konstatovat, že je promyšlen do nejmenších detailů.
Za naši společnost musím vyjádřit dodavateli 100% spokojenost."

Pavel Janeba, Pneu-sport s.r.o.

S firmou GOODCASE.CZ  se od začátku do konce komunikovalo velice příjemně. Na zakázku vyrobený case dodala dle domluvy do týdne po objednání a produkt vypadá opravdu kvalitně. Budeme se těšit na další spolupráci."
Daniel Anděra, firma Creative Guerilla. 

Maximální spokojenost. Komunikace, rychlost jak nabídky, tak následné realizace neskutečně krátká. Kufry profesionálně zhotovené, pečlivě a perfektně zabalené pro transport k nám. Přístup k zákazníkovi na 1*, víc takových jako jste vy ;-). Moc děkujeme a rádi doporučíme dál."
Team LuFi CNC

Vaše boxy s námi už léta jezdí po celém světe a drží na výbornou! Skvělá česká práce!"
Michal Lank, LMP Racing

Dlouhou dobu jsme hledali řešení, které by nám umožnilo bezpečně a pohodlně převážet naše výrobky (přístroje na generování krátkých elektrických pulzů) na testování či prodej k zákazníkům po celé ČR, ale i Evropě. Nakonec jsme se rozhodli oslovit Goodcase a spolupráce nelitujeme. Přestože jsme si vymysleli velmi netypické modulární řešení, celý projekt dopadl na jedničku a jsme nadmíru spokojeni!"
Martin Jakubec, Projektový manažer, VITAVE

Děkuji za rychlé vyřízení. Přepravní box jsem včera převzal a musím říci, že předčil všechna očekávání. Je lehký, bytelný, dobře se s ním manipuluje a dala se do něj použít původní výplň. Pokud budeme v budoucnu poptávat další přepravní boxy, určitě se znovu ozveme.
Jan Horký, Specialista pro IS, AŽD Praha s.r.o.


 

Konfigurátor

01
Máte jasnou představu, jak má case vypadat?

02
Potřebujete case s přesnými rozměry?
03
Chcete si case navrhnout sami?

04
Máte možnost v našem konfigurátoru

Zakázková výroba přepravních casů

Našim typickým výrobkem je odolný přepravní obal na míru, tzv. Flightcase.
Našimi zákazníky jsou firmy, sportovní týmy, hudební skupiny a mistři zvuku, modeláři, týmy působící v motorsportu, muzea, vědecké týmy, zdravotníci - prakticky kdokoliv, kdo potřebuje bezpečně, spolehlivě, či pohodlně přepravit, nebo uskladnit cenný a citlivý materiál, přístroj, předmět...

Profi bedny české firmy GOODCASE.CZ jsou vyrobeny přesně podle zákazníkova zadání a poskytují dokonalou ochranu přepravovaného obsahu.
Bedny mají výborný poměr cena / výkon. Jsou odolné a servisovatelné.

Přesně podle vašeho zadání

Dle vašeho zadání vypracujeme na základě našich zkušeností návrh a cenovou nabídku. U složitějších boxů pak vytváříme i prováděcí studii.
Zadání by mělo obsahovat minimálně požadované vnitřní rozměry, předpokládanou hmotnost obsahu a popis účelu a použití boxu.
Přepravní obaly a pouzda dodáváme typicky do třech týdnů od zadání objednávky.

Profi kvalita

Odolné komponenty, odolné materiály a profi design zaručují mimořádnou bytelnost obalu a tedy bezpečí cenného obsahu. Samozřejmostí je i atraktivní vzhled.
Přepravní boxy lze vyrobit z voděodolné březové překližky nebo z pevného plastového sendviče SolidLite - tento odolný materiál je o 40 % lehčí než překližka stejné tloušťky a je tak vhodný především pro letecky přepravované boxy.
Snadnou manipulaci s transportními boxy umožňují volitelná zapuštěná madla nebo kolečka. Všechny obaly, pouzdra a case je možné vypolstrovat pěnou, kobercovinou, vybavit uzamykatelnými zámky nebo celý case barevně vyladit.

Součástí speciální nabídky e-shopu GOODCASE.CZ je též zakázková výroba dalších typů transportních a flight case přímo na míru zákazníka a přesně dle jeho potřeb. Neváhejte nás tak kontaktovat i kvůli pouzdru či kufru, které v naší nabídce nenajdete. Ukázky atypických a speciálních obalů, case a boxů na zakázku. Zaručujeme trvanlivé, odolné a kvalitní zpracování. Dále nabízíme i servis již vyrobených boxů.

Kde nás najdete