Přepravní bedna na laser

Přepravní bedna na laser
 • prepravni-bedna-na-laser-1
 • prepravni-bedna-na-laser-2
Obj. číslo: 0
Dostupnost: skladem
Přepravní bedna na laser bezpečně přepraví laserový značkovač, díky kterému lze trvale označit velké i malé komponenty v různých odvětvích lehkého i těžkého průmyslu.

Proč si vybrat tuto přepravní bednu:
 
 • Vysoce bezpečná a kvalitní
 • Dokonalá ruční práce
 • Snadná manipulace
 • Uzamykatelná
 • Odolává vodě i prachu
 • Vysoka kvalita použitých materiálů
 • Certifikovaní dodavatelé
 • Nosnost až 70 kg
 • Možnost výroby na zakázku
Přepravní bedna na laser bezpečně přepraví laserový značkovač, díky kterému lze trvale označit velké i malé komponenty v různých odvětvích lehkého i těžkého průmyslu.

Je vyrobena z kvalitních materiálů od certifikovaných výrobců. Její konstrukci tvoří březová voděodolná překližka tloušťky 9 mm. Pevnost bočních spojů zajištují jak hliníkové profily o síle 1,5 mm, tak koutové výztuhy z pokovené galvanicky upravené ocele. Součástí přepravního obalu je odnímatelné víko se čtyřmi zámky, které umožní jednoduché vkládání i vykládání celého značícího zařízení zepředu. Sklopné madlo zajistí snadnou manipulaci. Vnitřek bedny, je možné vyplnit kvalitním polstrováním

zakázkové výrobě lze upravit tento přepravní obal pro různé typy značících zařízení.

Proč si vybrat tuto přepravní bednu:
 
Společnost GoodCase založil v roce 2014 Radek Sčensný, který se v mezinárodním světě motorsportu pohybuje přes 20 let. Během své kariéry cestoval po celém světě (Monte Carlo, Argentina, Mexiko, Japonsko, Austrálie). Pravidelně řešil otázku bezpečného transportu drahých strojů a komponentů. Protože v té době byla nabídka kvalitních přepravních boxů značně omezená, rozhodl se ho zkonstruovat sám, na základě svých dlouholetých zkušeností s maximálně bezpečným převozem.
Doplňkové parametry
Barva: šedomodrá
Standardní vnější rozměry Š/V/H: 690x690x390 mm
Standardní vnitřní rozměry Š/V/H: 640x640x350 mm
Ochranná lišta hrany: 30/30 mm (hliník síly 1,5 mm)
Roh s koulí: střední (galvanicky pokovená ocel síly 1.5 mm)
Střední koutová výztuha galvanicky pokovená ocel síly 1.2 mm
Typ madla: zapuštěná galvanicky pokovená ocel
Typ stěny: plná
Hmotnost standardního boxu: 14 kg

Konfigurátor

01
Máte jasnou představu, jak má case vypadat?

02
Potřebujete case s přesnými rozměry?
03
Chcete si case navrhnout sami?

04
Máte možnost v našem konfigurátoru

Zakázková výroba přepravních casů

Našim typickým výrobkem je odolný přepravní obal na míru, tzv. Flightcase.
Našimi zákazníky jsou firmy, sportovní týmy, hudební skupiny a mistři zvuku, modeláři, týmy působící v motorsportu, muzea, vědecké týmy, zdravotníci - prakticky kdokoliv, kdo potřebuje bezpečně, spolehlivě, či pohodlně přepravit, nebo uskladnit cenný a citlivý materiál, přístroj, předmět...

Profi bedny české firmy GOODCASE.CZ jsou vyrobeny přesně podle zákazníkova zadání a poskytují dokonalou ochranu přepravovaného obsahu.
Bedny mají výborný poměr cena / výkon. Jsou odolné a servisovatelné.

Přesně podle vašeho zadání

Dle vašeho zadání vypracujeme na základě našich zkušeností návrh a cenovou nabídku. U složitějších boxů pak vytváříme i prováděcí studii.
Zadání by mělo obsahovat minimálně požadované vnitřní rozměry, předpokládanou hmotnost obsahu a popis účelu a použití boxu.
Přepravní obaly a pouzda dodáváme typicky do třech týdnů od zadání objednávky.

Profi kvalita

Odolné komponenty, odolné materiály a profi design zaručují mimořádnou bytelnost obalu a tedy bezpečí cenného obsahu. Samozřejmostí je i atraktivní vzhled.
Přepravní boxy lze vyrobit z voděodolné březové překližky nebo z pevného plastového sendviče SolidLite - tento odolný materiál je o 40 % lehčí než překližka stejné tloušťky a je tak vhodný především pro letecky přepravované boxy.
Snadnou manipulaci s transportními boxy umožňují volitelná zapuštěná madla nebo kolečka. Všechny obaly, pouzdra a case je možné vypolstrovat pěnou, kobercovinou, vybavit uzamykatelnými zámky nebo celý case barevně vyladit.

Součástí speciální nabídky e-shopu GOODCASE.CZ je též zakázková výroba dalších typů transportních a flight case přímo na míru zákazníka a přesně dle jeho potřeb. Neváhejte nás tak kontaktovat i kvůli pouzdru či kufru, které v naší nabídce nenajdete. Ukázky atypických a speciálních obalů, case a boxů na zakázku. Zaručujeme trvanlivé, odolné a kvalitní zpracování. Dále nabízíme i servis již vyrobených boxů.

Kde nás najdete