Přepravní bedna na detektor kovu

Přepravní bedna na detektor kovu
 • prepravni-bedna-na-detektor-kovu-1
 • prepravni-bedna-na-detektor-kovu-2
 • prepravni-bedna-na-detektor-kovu-3
Obj. číslo: 0
Dostupnost: skladem
Přepravní bedna na detektor kovu, bezpečně ochrání citlivé zařízení, které dokáže identifikovat kovové předměty v okolí. Jeho služby ocení jak amatérští, tak profesionální archeologové. Manipulace s ním je díky jeho nízké hmotnosti velmi snadná. Dobře odolává vodě i prachu.

Proč si vybrat tuto přepravní bednu:
 
 • Vysoce bezpečný a kvalitní
 • Dokonalá ruční práce
 • Snadná manipulace
 • Uzamykatelný
 • Vysoka kvalita použitých materiálů
 • Certifikovaní dodavatelé
 • Nosnost až 100 kg
 • Možnost výroby na zakázku
Přepravní bedna na detektor kovu, bezpečně ochrání citlivé zařízení, které dokáže identifikovat kovové předměty v okolí. Jeho služby ocení jak amatérští, tak profesionální archeologové. Manipulace s ním je díky jeho nízké hmotnosti velmi snadná. Dobře odolává vodě i prachu.

Tento přepravní obal je vyroben z astroboardu, který je díky své speciální voštinové konstrukci až o 40 % lehčí než klasická dřevěná překližka. Jeho pevnost je však srovnatelná.  Hliníkové profily o síle 1,5 mm a koutové výztuhy z pokovené galvanicky upravené ocele celkovou pevnost bedny ještě zvýší. Součástí přepravního obalu je odnímatelné víko se zamykacím systémem Butterfly, které umožní jednoduché vkládání i vykládání celého zařízení. Díky miskám umístěným ve víku, lze bedny jednoduše skládat na sebe. Snadnou manipulaci zajistí sklopná madlaVnitřek bedny lze na míru vyplnit kvalitním polstrováním, čím se zajistí bezpečné uložení zařízení.

Proč si vybrat tuto přepravní bednu:
 
Společnost GoodCase založil v roce 2014 Radek Sčensný, který se v mezinárodním světě motorsportu pohybuje přes 20 let. Během své kariéry cestoval po celém světě (Monte Carlo, Argentina, Mexiko, Japonsko, Austrálie). Pravidelně řešil otázku bezpečného transportu drahých strojů a komponentů. Protože v té době byla nabídka kvalitních přepravních boxů značně omezená, rozhodl se ho zkonstruovat sám, na základě svých dlouholetých zkušeností s maximálně bezpečným převozem.

 
Doplňkové parametry
Barva: černá
Standardní vnější rozměry Š/V/H: 815x590x515mm
Standardní vnitřní rozměry Š/V/H: 780x555x480 mm
Ochranná lišta hrany: 30/30 mm (hliník síly 1,5 mm)
Roh s koulí: střední (galvanicky pokovená ocel síly 1.5 mm)
Střední koutová výztuha: galvanicky pokovená ocel síly 1.2 mm
Typ madla: z apuštěná galvanicky pokovená ocel
Typ stěny: plná
Hmotnost standardního boxu: 15 kg

Konfigurátor

01
Máte jasnou představu, jak má case vypadat?

02
Potřebujete case s přesnými rozměry?
03
Chcete si case navrhnout sami?

04
Máte možnost v našem konfigurátoru

Zakázková výroba přepravních casů

Našim typickým výrobkem je odolný přepravní obal na míru, tzv. Flightcase.
Našimi zákazníky jsou firmy, sportovní týmy, hudební skupiny a mistři zvuku, modeláři, týmy působící v motorsportu, muzea, vědecké týmy, zdravotníci - prakticky kdokoliv, kdo potřebuje bezpečně, spolehlivě, či pohodlně přepravit, nebo uskladnit cenný a citlivý materiál, přístroj, předmět...

Profi bedny české firmy GOODCASE.CZ jsou vyrobeny přesně podle zákazníkova zadání a poskytují dokonalou ochranu přepravovaného obsahu.
Bedny mají výborný poměr cena / výkon. Jsou odolné a servisovatelné.

Přesně podle vašeho zadání

Dle vašeho zadání vypracujeme na základě našich zkušeností návrh a cenovou nabídku. U složitějších boxů pak vytváříme i prováděcí studii.
Zadání by mělo obsahovat minimálně požadované vnitřní rozměry, předpokládanou hmotnost obsahu a popis účelu a použití boxu.
Přepravní obaly a pouzda dodáváme typicky do třech týdnů od zadání objednávky.

Profi kvalita

Odolné komponenty, odolné materiály a profi design zaručují mimořádnou bytelnost obalu a tedy bezpečí cenného obsahu. Samozřejmostí je i atraktivní vzhled.
Přepravní boxy lze vyrobit z voděodolné březové překližky nebo z pevného plastového sendviče SolidLite - tento odolný materiál je o 40 % lehčí než překližka stejné tloušťky a je tak vhodný především pro letecky přepravované boxy.
Snadnou manipulaci s transportními boxy umožňují volitelná zapuštěná madla nebo kolečka. Všechny obaly, pouzdra a case je možné vypolstrovat pěnou, kobercovinou, vybavit uzamykatelnými zámky nebo celý case barevně vyladit.

Součástí speciální nabídky e-shopu GOODCASE.CZ je též zakázková výroba dalších typů transportních a flight case přímo na míru zákazníka a přesně dle jeho potřeb. Neváhejte nás tak kontaktovat i kvůli pouzdru či kufru, které v naší nabídce nenajdete. Ukázky atypických a speciálních obalů, case a boxů na zakázku. Zaručujeme trvanlivé, odolné a kvalitní zpracování. Dále nabízíme i servis již vyrobených boxů.

Kde nás najdete